3.0.33 Versiyon

Yönetim Paneli kısmına Genel Ayar Tanımları – Güvenli İp Adresleri alanları eklendi. Bu kısımdan Şifreleme için periyod , tür , uzunluk belirlenebilmesi sağlandı. Güvenli İp Adresleri kısmından ise; güvenli İp’lerin tanımlanarak harici İp’lerden programa girişlerin kısıtlanabilmesi sağlandı.

İstatistik / İsg Dinamik İstatistik kısmındaki İş Sağlığı Analizi Ve İş Güvenliği Analiz ekranlarına, işlem detaylarının görüntülenebilmesi için buton eklendi.

●  İş Güvenliği / Risk Değerlendirme kısmındaki Yeni Konu Ekle butonu revize edilerek daha kolay bir şekilde konu girişlerinin yapılabilmesi sağlandı. Bilgiler doldurulup kaydedildikten sonra , hemen sağ kısıma Tehlike detay bilgilerinin otomatik olarak gelmesi sağlandı.

●  İş Güvenliği / Risk Değerlendirme kısmına Tüm Önlemler alanı eklendi. Bu kısımda Riske ait konularda alınan önlemlerinin tümünün, tek ekranda görüntülenebilmesi sağlandı.

● İş Güvenliği / Risk Değerlendirme kısmına Aksiyonu Başlat butonu eklendi. Bu buton üzerinden Risk değerlendirme için seçilen kullanıcılara tek seferde mail bildirimi gönderilebilmesi sağlandı.