3.0.36 Versiyon

● Siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak 50 sms paketi yüklendi. Ayrıca Online İşlemler / Sms Gönderim kısmında Kalan SMS Sayınızın görüntülenmesi ve SMS Paketi satın alabileceğiniz link eklendi.

●  Online İşlemler kısmına Sms Şablonları eklendi. Bu kısımdan Sms içerikleri ve Sms Kişi Grupları ile ilgili şablonlar oluşturabilmeniz ve Sms Gönderim ekranında oluşturduğunuz şablonlardan ekleme yapabilmeniz sağlandı.

İş Güvenliği / İş Kazası Ve Ramakkala kısmındaki İşlemler menüsüne İş Kazası Formu eklendi.

● Sağ alt kısımda Kalan Lisans Sürenizi görebileceğiniz ve üzerine tıkladığınızda Lisans sürenizi uzatabileceğiniz link eklendi.

İstatistik / Genel Analiz kısmına Çalışan Aylık Ramakkala Bildirim Analizi eklendi. Bu kısımdan tarih aralıkları seçilerek , Ramakkala bildirimi yapan personellerin yaptığı bildirim sayısı ve detaylarının görüntülenebilmesi sağlandı. ( Personel Ramakkala bildirim linki: https://ibys.nbys.com.tr/ramakkala )

İş Güvenliği / KKD Takibi / İşlemler menüsüne Şube KKD Tanımları eklendi. Bu kısımdan Firma Şubeye göre Personellerin gerekli donanımlarının toplu şekilde verilebilmesi sağlandı.

● Personelin KKD ekranından yaptığı donanım Taleplerinin, Ana Sayfa KKD Talepleri kısmında görüntülenebilmesi ve işleme alınabilmesi sağlandı.
( Personel KKD Talep linki : https://ibys.nbys.com.tr/kkd )

● Personellerin kendi Ramakkala bildirimlerini yapabilecekleri link eklendi.                                                                              (Bknz:https://ibys.nbys.com.tr/ramakkala )


Bu ekran üzerinden Personel firmaya ait Lisans kodu ve Tc kimlik numarası ile giriş yaparak başına gelen olay bilgileri , olayın risk durumu , güvensizlik bilgileri , güvensiz durumlar ve bu durumlara ait fotoğraf dökümanları ekleyebilmesi sağlandı.

● Personellerin kendi KKD donanım taleplerini yapabilecekleri link eklendi.

( Bknz : https://ibys.nbys.com.tr/kkd )

Bu ekran üzerinden Personel firmaya ait lisans kodu ve Tc kimlik numarası ile giriş yaparak , kendisi için gerekli olan donanımların talebinde bulunabilmesi sağlandı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir